بازداشت نامزد ندا آقاسلطان و خطر شکنجه

پست شده در مصاحبه ها, ندا آقاسلطان, وقایع روز
1 دیدگاه در “بازداشت نامزد ندا آقاسلطان و خطر شکنجه
 1. m می‌گه:

  کاسپين ماکان در گفت و گو با ايرنا عنوان کرد: اخيرا از سوي برخي از رسانه هاي خارجي اعلام شده نيروهاي امنيتي از من خواسته اند تحت فشار اعتراف کنم در حالي که من تحت شکنجه نبوده ام و مقامات مربوطه چيزي در اين باره از من نخواسته اند.
  نامزد ندا آقاسلطان در ادامه گفت: از من نخواستند مطلبي را تحت شکنجه اعلام کنم. متاسفانه رسانه هاي غربي عنوان کرده بودند که مسئولين از من خواسته اند در قبال آزادي خود، مرگ ندا را به گروه مجاهدين نسبت دهم که اين کذب محض است.
  وي در ادامه عنوان کرد: هرگونه مصاحبه و نقل قولي که توسط رسانه هاي مختلف از جانب من مطرح شده و يا مي شود را تکذيب مي کنم زيرا در اين باره با هيچ رسانه اي گفت وگو نکرده و نمي کنم.
  ماکان با تقدير از زحمات مسئولين نظام براي يافتن عاملين قتل ندا آقا سلطان خاطر نشان کرد: بعنوان يک ايراني با فرهنگ غني آرزوي جهان مملو از صلح و دوستي را دارم و از دولت و مقامات مسئول که پيگير يافتن عاملين قتل ندا هستند صميمانه تشکر مي کنم و مطمئن هستم که عاملين اين حرکت ناجوانمردانه با تلاش مسئولين به مردم معرفي خواهند شد.
  عکس:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بایگانی